Atpakaļ

Konusveida zobu implanti

Kas ir konusveida  zobu implanti un kādas ir priekšrocības?  

Konusveida implanti ir mākslīgas saknes,  kas  izgatavotas no titāna,  kas  žoklī  fiksēs kroņus, tiltus vai protēzes.

 

 

Ieguvumi no konusveida zobu implantiem, salīdzinot ar tiltiem vai protēzēm.

Konusveida  implanti  ir zobiem  draudzīgāki,  nekā tradicionālie  tilti vai  protēzes, jo blakus esošie zobi  netiek  upurēti to fiksācijai.  Jūsu   zobi  paliek   neaizskarti  un  ļauj  jums  priecāties par mutes dobuma veselīgumu.

 

Estētika

Zobi,  kas  tiek  aizvietoti ar  konusveida  implantiem  izskatās dabīgi, kā paša zobi, tā, ka parasti aizmirst,  ka  kādreiz  kāds  no tiem zaudēts. Tie  novērš   kaulu   un  mīksto audu defektus, kas  rodas, liekot   tiltus un zobu protēzes. Neviens nepamanīs,  ka jums ir mākslīgs  zobs.

 

Drošība

Konusveida  implanti  ļauj atkal pilnvērtīgi un droši ēst un runāt. Aizmirsīsiet   kustīgas protēzes, kas līdz šim tika fiksētas ar  līmi.

 

Veiksmīgs rezultāts

Arstēšanās  rezultāts  ar  konusveida zobu  implantiem  ir īpaši augsts.  Tas  ir   lielisks  risinājums  trūkstošo  zobu aizvietošanai.

 

Vai  ir  iespējams ielikt  konusveida zobu  implantus?

Lai dotu  drošības  sajūtu pirms procedūras (ārstēšanas), mēs pārbaudīsim jūsu  veselību (smaganas,  blakus  zobus un žokļa kaulu) konsultācijas laikā.   Tad  jūs varēsiet izvēlēties sev piemērotāku laiku  un  ārstēšanas  plānu.  Ir izņēmumu gadījumi, kad pacientiem,  implanti  nav  piemēroti,  bet  tādu  ir maz.  Dažos  gadījumos pirms procedūras nepieciešama  iepriekšēja  ārstēšana un sagatavošana  implantācijai.

 

Kā notiek  ārstēšana?

Konusveida   implants tiek ievietos  žokļa kaulā vienas procedūras laikā. Atkarībā  no kaula,  implants sadzīst  3  līdz 6  mēnešu  laikā.   Dažos gadījumos  ir  iespējams   īsāks vai   garāks   dzīšanas   periods.  Tālākais ārstēšanas process turpinās ar protezēšanu uz implanta.  Ārstēšana  pati  par  sevi  ir ļoti ērts  un  plānots  process,  kuru var īstenot pēc jūsu vēlmēm.

 

Kas mani sagaida pēc  ārstēšanās?

Konusveida   implantiem nepieciešama  kopšana,  tie  jāuztur  tīri,  kā  paša zobi un tos jāatrāda zobārstam  kā  parasti. Bet jāņem vērā, ka higiēnas pasākumi  veicami zobārstniecības  iestādē, to ieteiks  jūsu zobārsts.

 

Vai esat gatavi  atbrīvoties no parastām protēzēm  vai  tiltiem?

Šeit  (uz bildes)  jūs redzat, kā izskatās   zobs,  kurš  tika  aizvietots ar konusveida  implantu.  Ļaujieties priekam par  dabiskumu un iespēju  neupurēt   veselīgos  blakus zobus. Jūs jutīsities arī daudz  drošāk ar   protēzi,   kura  balstās   uz konusveida  implantiem un  atkal varēsiet baudīt ēdienus,  no kuriem līdz  šim   bija jāatsakās. Lai  arī  kāda  būtu jūsu izvēle,  konusveida   implanti  ir  labākais   risinājums    trūkstošiem zobiem.

 

Vai esat gatavi  jaunam smaidam?

Jūs zināt, ka jūsu zobi zemapziņā ietekmē jūsu pašapziņu un lielā mērā  sekmē  jūsu labsajūtu. Varbūt   jūs    turat   roku   mutes   priekšā,   kad smaidāt, lai  noslēptu caurumu  starp  zobiem? Jūs   nevēlaties  pazaudētā zoba   dēļ   upurēt divus veselīgus blakus  zobus  tiltam? Varbūt  vairs  nejūtaties ar  zobu   protēzēm   droši?    Varbūt ir grūtības  ar košļāšanu? Ja  jūsu zobu   protēzes  paslīd un  ir  neērti  runāt  un  smieties,  ja   viens  vai vairāki zobi trūkst un jūs labprāt smaidītu,  un atkal ar  komfortu  un  pārliecību gribētu  runāt  un  ēst,  tad  mums  priekš  jums  ir laba  ziņa!  Ar  konusveida  implantiem   jūs saņemsiet   zobus,   kuri   izskatās  un jūtas  kā savi.  Jūsu ieguvumi, izvēloties  konusveida implanta sistēmu:

  • Implantu sistēma ir izveidota tā, lai izslēgtu mikrokustības  savienojuma  vietā (implants abatments), lai saglabātu kaulu un mīkstos audus.
  • Konusveida implanti nozīmē vienkāršākas ķirurģiskās metodes.
  • Estētiskā restaurācija ir  viegli pieejama bez papildus komponentiem.
  • Jums ir nepieciešams mazāk ārstēšanās etapu.
  • Nekādas skrūves nevar iešūpoties vai salauzt.
  • Konusveida implanti parasti dzīst ātri un viegli.
  • Konusveida implantiem ir ļoti laba panesamība un komforts.
  • Protēzes uz zobu implantiem ir vienkāršas, tās ir viegli kopt un tīrīt.
  • Jūsu zobi izskatās un jūtas kā savi.

 

Mēs labprāt atbildēsim uz Jūsu jautājumiem mūsu konsultācijās.

Kontakti

Stabu iela 30/3 (pagalmā),

Rīga, LV-1011, Latvija

Tālr: +371 67313048

Tālr: +371 67313046

M. t.: +371 29109047

E-pasts: info@neodent.lv

 
SIA “Neodent”
Reģ. nr.: 40103055469
A/S Luminor Bank, kods RIKOLV2X
konts: LV56RIKO0002010011660
vai 
A/S Swedbank, kods HABALV22
konts: LV87HABA0551023878687
 
 
 
       Zobārstniecības telpas un WC ir pieejamas cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām. Lai nodrošinātu ērtāku piekļuvi, piesakot zobārstniecības apmeklējumu, papildus informējiet par savām vajadzībām. Tālrunis: +371 67313048  vai +371 29109047
 

Darba laiki

Pirmdienās:   09:00 – 17:00
Otrdienās:      09:00 – 17:00
Trešdienās:    09:00 – 17:00
Ceturtdienās: 09:00 – 17:00
Piektdienās:   09:00 – 17:00
Sestdienās:    slēgts
Svētdienās:    slēgts

Sadarbības partneri

Dental ABC piedāvā mūs- dienīgas dentālās tehnoloģijas, fokusējoties uz zoba aizvietošanu ar itriju stiprinātu cirkonija oksīdu, kas, lai iegūtu estētisku un dabiski skaistuma efektu, mākslinieciski  pārklāts ar ICE keramikas masu.