Atpakaļ

Kaulu veidošanās veidi

Demineralizēta kaulu matrica (DBM) dabas avots aktīvo kaulu augšanai.

Veiksmīga ārstēšana:

Veiksmīga  ārstēšana  nereti  ietver  kaula  atjaunošanu, kur zobārsts  var   izmantot  arī  jūsu  pašu kaulu,  bet tā  būtu jau nākamā operācija ar daļēju anestēziju,  sāpēm un jūtīguma  zaudējumiem  un,  kas   prasītu  papildus  izmaksas.  Noteiktos  apstākļos  var  nepietikt  ar  to kaulu, kas  iegūts  no jūsu kermeņa.

OsteoGraft® pielieto:

Ja  kāda  cēloņa  dēļ  trūkst kauls, tad  ķirurģiskā   žokļa  kaula   operācijā  izmanto  OsteoGraft DBM .  Tie  ir  kaulu ģenerēšānas  pasākumi,  kuri   varētu  būt  nepieciešami   saistībā   ar paradonta  slimībām,   pēc  zoba   sakņu  vai  zobu ekstrakcijas un pirms implantācijas.

Kaulu ģenerēšānas pasākumi:

Šajos  gadījumos   var atjaunot  žokļa kaulu  ar OsteoGraft  DBM.  Dažos gadījumos ir nepieciešams  stabilizators,  lēni  noārdoša  materiāla veidā  un  seguma folija. Šie pasākumi ļauj kaulam dzīt  bez  traucējumiem  un  jūsu  ķermeņa  kaulus var   atjaunot.   Kā  alternatīva  ir  vairāki  citi  kaulu aizstājēju   materiāli,  dzīvnieku  vai  ķīmiskas  izcelsmes,  ar  strukturāli  un bioloģiski daudzveidīgam īpašībam,  kā  arī  pašu  kauli, kas  tiek  paņemti no jūsu ķermeņa citas daļas.

OsteoGraft® DBM veicina kaulu veidošanu:

OsteoGraft  DBM   aktīvi   veicina  kaulu  veidošanu. Operācijas  un  atveseļošanās   laiks  var  būt īsāks. Tas  ir  pieejams  lielos  apjomos  un pēc  operācijas parasti  ir  mazāk  sūdzību,  jo nav  vajadzīga  kaulu izņemšana.

 

Jautājumi par OsteoGraft® DBM

Kas ir alogēno kaulu nomaiņa?

Alogēnie kauli ir cilvēka izcelsmes. Tie ir ņemti no izvēlētiem  multi  orgānu  donoriem  un apstrādāti sterilos apstākļos. Tas palīdz jums, kā pacientam, veidot sev jaunus kaulus.

Kas ir  OsteoGraft® DBM?

DBM ir demineralizēta kaulu matrica. Būtībā tas ir alogēns kauls,  kuram  tika  izņemts  tā minerālais materiāls.  Atlikušais  materiāls   satur  izaugsmes faktorus,  kas  būtiski  vienkāršo  sadzīšanas  procesu. OsteoGraft  DBM  ir  īpaša  forma demineralizēta kaulu  matrica,  kas  tika  izstrādāta  speciāli kaula  defekta  atjaunošanai.  Lai  atvieglotu  lietošanu  jūsu  zobārstam,  ir pieejams  dažāda veida kaulu  reģenerācijas  materiāls  ( injekcijas  veidā, elastīgas   sloksnes,  špakteles ).   Jūsu  zobārsts izmanto   šo  materiālu  vairāku  iemeslu  dēļ,  bet galvenokārt  tāpēc,  ka  tas  aktīvi  veic veiksmīgu kaulu reģenerāciju kopā ar augstu aprūpes līmeni.

Cik drošs ir OsteoGraft® DBM?

Ja  jums  ir  bažas  par  infekcijas   izplatīšanu  no donora  audiem,  mēs  varam nodrošināt,  ka  visi donori  ir  plaši pārbaudīti,  kā arī ir pārbaudīti pēc medicīniskiem  un  sociāliem   kritērijiem.   Turklāt OsteoGraft  ir  pakļauts  pārbaudītam  procesam  vīrusa inaktivācijai.  DBM   ir  visbiežāk  pētīta alogēno  kaulu  forma.  Tās  drošība  un efektivitāte ir  dokumentēta. Mūsu  skaidrošanas pienākums liek  atgādināt   jums, ka  slimību nodošana  nekad nav izslēdzama uz 100%,  bet  te  iet  runa par pārbaudītu un apstiprinātu medikamentu, kuram ir augsta drošības pakāpe. DBM izmanto vairāk nekā 10000 ārstu un  zobārstu,  vairāk  nekā  2000000 operācijās, bez nevienas slimības pārnešanas, nodošanas gadijuma. Pētījumi rāda, vairāk nekā 15 gadu veiksmīgu   tā   pielietošanu.   Tas  ir  visplašāk   pētīts  donora kaulu  formā. Ražošanas process deaktivē visus klīniski smagos vīrusus, tostarp HIV, HBV un HCV.

Kādas būs priekšrocības izmantojot  OsteoGraft® DBM?

Papildus dokumentētai drošībai  OsteoGraft  DBM ļauj jūsu  zobārstam  veikt operācijas,  neizmantojot kaulus no citām jūsu organisma  vietām.  Jums  tas nozīmē  ievērojami mazāk sāpju,  aktīvu  kaula veidošanos   un   ātrāku     atveseļošanās   procesu.  Tadejādi tiek ierobežota vai pat  pavisam novērsta otras operācijas nepieciešamība.

Kas ražo  OsteoGraft® DBM?

DIZG  –  Vācijas  šūnu un audu  reģenerācijas  institūts, atzīts  kā pasaules līderis kaulu  reģenerācijas tehnoloģijās, kas piegādā  materiālus klīnikām un slimnīcām  kopš  1993. gada,  un ir līderis šūnu un audu reģenerācijā.   DIZG  kalpo  gan   pacientiem, gan  ārstiem,  lai  izstrādātu  jaunus  produktus un pārstrādes  tehnoloģijas.  Tas   uzlabo  pacientiem  dzīves kvalitāti, kā arī ārstēšanas kvalitāti ķirurgam.

OsteoGraft® DBM  īsumā:

 •  alogēnais transplantāts ir kauls,  kurš tiek ņemts  no  izvēlētā  audu  donora,  apstrādāts  un izmantots kaulu reģenerācijai.
 •  DBM veicina aktīvo kaulu veidošanos
 •  DBM  ir visvairāk  izpētīts, alogēnais kaulu transplantāts ar dokumentētu drošību un  efektivitāti.
 •  DBM   vairāk   nekā  10000   ķirurgi   un   zobārsti  izmantoja    vairāk    nekā   2 000 000   ķirurģiskās procedūrās 15 gadu laikā.
 •  Pacientiem ir mazāk sāpju  un  tie  ātrāk  atveseļojas,  jo tiek  ierobežota   vai   novērsta   papildus kaula izņemšana.
 •  DBM   atbilst  pašreizējam   kaulu  atjaunošanas tehnoloģiju stāvoklim,  un ir piemērota dažādām kaulu operācijām.
 •  Plašāku  informāciju  jums sniegs  jūsu zobārsts.

Kaulu veidošanās veidi

Kas ir osteogenesis

Jauns kauls veidojas tieši no paša organisma dzīvās šūnas. Dzīvās  kaulu  šūnas, kas  ļauj  likvidēt  kaulu defektus,  var   paņemt  no  operētās  vietas   vai, no ķermeņa  citām daļām  ( piemēram,  žokļu leņķī, diskos, u.c.).

Kas ir osteokondukcija

Šis ir mehāniska  atbalsta  sastatņu  materiāls, kas ir domāts  jaunu  kaulu šūnu  imigrācijai un ieaugšanai. Zobārstniecībā    tika   izmantotas     demineralizētas  kaulu  matricas,  sintētiskie  un  dzīvnieku izcelsmes materiāli, kā arī kolagēns.

Kas ir osteoindukcija

Jaunam  kaulam,  pateicoties aktīvai saņēmēja šūnu papildināšanai,   ir    potenciāls   tā    jaunveidošanai. Pateicoties  šiem  augšanas  faktoriem, ir  iespējams “pārprogrammēt” šūnas uz kaulu veidojošām šūnām, kas   veido   papildus  jaunu  kaulu,  kā  arī  optimizē  ārstēšanu.

 

Optimāla   kaulu  atjaunošana  notiek  uz  visiem trīs iepriekš uzrādītiem ceļiem.

 

 

Priekšrocības, izmantojot  OsteoGraft®:

 • Pierādīts, uzticams un klīniski  efektīvs
 • Osteoinduktīvs
 • Osteokonduktīvs
 • bez papildus iejaukšanās
 • īsāks operācijas laiks
 • īsāks atveseļošanās laiks
 • pieejams lielos daudzumos
 • veicina aktīvo kaulu veidošanu
 • viegla apstrāde Jūsu zobārstam
 • mazāk sūdzību, jo nav kaulu izņemšanas

DBM tika izmantota  vairāk nekā  2 000 000 ķirurģiskām procedūram,   vairāk nekā 10 000 ķirurgu un zobārstu   izmantoja 15 gadu laikā.

Kontakti

Stabu iela 30/3 (pagalmā),

Rīga, LV-1011, Latvija

Tālr: +371 67313048

Tālr: +371 67313046

M. t.: +371 29109047

E-pasts: info@neodent.lv

 
SIA “Neodent”
Reģ. nr.: 40103055469
A/S Luminor Bank, kods RIKOLV2X
konts: LV56RIKO0002010011660
vai 
A/S Swedbank, kods HABALV22
konts: LV87HABA0551023878687
 
 
 
       Zobārstniecības telpas un WC ir pieejamas cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām. Lai nodrošinātu ērtāku piekļuvi, piesakot zobārstniecības apmeklējumu, papildus informējiet par savām vajadzībām. Tālrunis: +371 67313048  vai +371 29109047
 

Darba laiki

Pirmdienās:   09:00 – 17:00
Otrdienās:      09:00 – 17:00
Trešdienās:    09:00 – 17:00
Ceturtdienās: 09:00 – 17:00
Piektdienās:   09:00 – 17:00
Sestdienās:    slēgts
Svētdienās:    slēgts

Sadarbības partneri

Dental ABC piedāvā mūs- dienīgas dentālās tehnoloģijas, fokusējoties uz zoba aizvietošanu ar itriju stiprinātu cirkonija oksīdu, kas, lai iegūtu estētisku un dabiski skaistuma efektu, mākslinieciski  pārklāts ar ICE keramikas masu.