Atpakaļ

Bez-metāla keramiskie (zirconium dioxide) implanti

Cienījamie pacienti.

Pastāv daudz iemeslu kādēļ tiek zaudēts zobs, bet neatkarīgi no iemesla dzīves kvalitāte ir ievērojami samazinājusies. Bieži vien rodas runas un košļāšanas traucējumi, jo īpaši, ja ir zaudēts vairāk nekā viens zobs. Pastāvīga kaula deģenerācija žoklī var radīt paliekošas problēmas.

Implanti, kas aizstāj zobu saknes ir pastāvīgi ievietoti jūsu žoklī un ir optimāls risinājums. Tie var aizstāt atsevišķus zobus vai veidot tiltus, atjaunojot zobu kopumu, tie kalpo par pamatu fiksētam zobu stāvoklim vai arī kalpo kā izņemamas protēzes.

ZERAMEX®  bez-metāla keramiskie implanti ir pārāki funkciju, veselības un estētikas ziņā.

Vienmēr droši, vienmēr pievilcīgi

Implants (1) ir mākslīga zobu sakne, kas ir droši iestrādāta kaula apvidū.Pēc laika, kas ir nepieciešams dzīšanai,implants tiek nodrošināts ar suprastruktūru(2) uz kuras ir uzlikts kronis vai tilts (3).

Pat, ja Jums ir zaudēti visi zobi, implanti kalpo, kā balsti kroņiem un tiltiem vai noņemamām protēzēm. Šī sistēma ļauj Jūsu zobiem atjaunot funkcionalitāti un ir estētiski katru reizi.

Tas Jums, kā pacientam nozīmē košļāt bez piesardzības un smaidīt bez kautrēšanās. Keramiskie zobu implanti sniedz īpaši stabilu pamatu restaurācijai un arī funkcionāli neitralizē dabīgo kaulu zudumu. Turklāt dabiski baltais tonis no keramikas
ir ideāls pamats, lai sasniegtu lielisku estētiku. Pelēkās malas, kas var rasties uz titāna implantiem tagad pieder pagātnei.

 

Perfekti individuālajai zobu restaurācijai.

Pastāv vairāki iemesli kāpēc zaudējam zobu: Nelaimes gadījumi, slimības vai vienkārši vecuma iestāšanās. Katrā gadījumā, zobu implanti dabiski papildina savus zobus.

(1) Sprauga ir skaidri redzama

(2) Mākslīgā zoba sakne
(implants) tiek ievietota žokļa kaulā un dzīst dabiski.

(3) Abatments ir droši savienots ar implantu un kronis ir uzlikts virsū. Sprauga ir slēgta un funkcija ir atjaunota. Kronis un bez- metāla zoba saknes aizstāšana, kas ir izgatavots no keramikas, sniedz estētisku rezultātu.

 

Noderīgi trūkstošajiem zobiem.

Ja jums trūkst vairāk nekā viens zobs, un sprauga ir pārak liela, tad uz zobu implantiem var veidot arī tiltu.

 Vairāki zobu implanti nodrošina drošu saķeri. Paša zobi vairs nav jāapslīpē, kā tas notiek ar parastajiem tiltiem un Jūsu dabiskie zobi paliek veseli.

(1) Trūkstošie zobi ir jāaizvieto. Kauls vesels un smagana ir vesela.

(2) Mākslīgās zobu saknes (implanti) tiek ievietoti žokļa kaulā un dzīst dabiski.

(3) Abatmenti ir droši savienoti ar implantiem un tilts ir uzlikts virsū. Sprauga ir slēgta un funkcija ir atjaunota. Tilta estētika un bez- metāla zobu saknes lieliski atbilst Jūsu zobu rindai.

Ideāli piemērots restaurācijai ar izņemamām protēzēm.

Pat, tad, ja ir pilnīgs zobu zaudējums, zobu implanti piedāvā uzticamu un pievilcīgu risinājumu. Stingri sēžot kaulā, tie piedāvā drošu pamatu izņemamām zobu protēzēm. Atkarībā no jūsu prasībām un situācijas, ir vairākas protezēšnas iespējas. Katrā gadījumā, valkājot komforts ir ievērojami uzlabojies, un jūs varat iekost bez piesardzības sajūtas.

(1) Trūkstošie zobi ir jāaizvieto. Kauls vesels un smagana ir vesela.

(2) Mākslīgās zobu saknes (implanti) tiek ievietoti žokļa kaulā un dzīst dabiski.

(3) Abatmenti ir droši savienoti ar implantiem. Jūsu jaunās izņemamās protēzes tiek uzliktas virsū un Jūsu zobu rinda ir pabeigta, un funkcija ir atjaunota.

ZERAMEX® ir vienmēr ideāls risinājums

 

Vienkārši pievilcīgs

Pēdējo gadu laikā prasības zobu restaurācijai ir mainījušās .Papildus veselības apsvērumiem, izvēloties pareizo risinājumu, estētika ir svarīgs kritērijs. Patīkami balti izskata zobi rada zināmu pievilcību, vitalitāti un panākumus. Dabisks smaids atbruņo gan biznesā, gan draugu lokā. Tāpēc mūsu mērķis ir, atjaunot prieku smaidīt ar produktu, kas dara vairāk, nekā vienkārši izskatās labi.

 

Veselīgs un biosaderīgs

Pilnībā bez-metāla ZERAMEX® implants ir pilnīgi bioloģiski saderīgs. Tas kļūvis par droši integrējamu implantu bez blakusparādībām; pateicoties tās bioloģiski saderīgajām īpašībām, tas ir arī ideāls risinājums pacientiem ar cukura diabētu vai citām metaboliskām slimībām.

 

Dabiski balts

Optimāla zobu restaurācija pēc individuāla pasūtījuma ir pielāgota tieši Jums un neatšķiras no Jūsu paša zobiem. Keramika piedāvā virkni priekšrocību, tā ir dabiski balta, tā neveido tumšo zonu, pārejas vietā no smaganas uz kroņa, pat daudzu gadu garumā.

 

 

 

Kāpēc ZERAMEX®?

Vērtas izmaksas
Bez-metāla restaurācija ir ieguldījums jūsu nākotnē. ZERAMEX ir jūsu izvēle veselībai, ērtam smaidam un neierobežotai funkcionalitātei. Īsumā:
Dzīves kvalitāte tiek uzlabota.

 

 

 

Izpētīts un pārbaudīts

ZERAMEX® implanti tiek ražoti saskaņā ar stingriem kvalitātes standartiem Šveicē, kur izveidotas ciešas  attiecības ar pētniecības institūtiem. Studiju universitātē Bernē (Dr. Daniel Buser) un Ženēvas universitātē (Dr. Andrea Mombelli) apstiprina izcilas īpašības par materiālu un produktu.

 

 

 

Vienmēr soli priekšā

Ar ZERAMEX® implantiem, Šveices kompānija Dentalpoint AG ir viens no celmlaužiem bez-metāla implantu daļu risinājumiem. Gadu pieredze ir nodrošinājusi nepārtrauktu celmlauža lomu attīstībā, inovācijā un uzticamībā. Paplašināts ekspertu tīkls ir palīdzējis mums saglabāt šo lomu. Uz ZERAMEX® implantu Jūs varat paļauties kā uz labāko salikto bez-metāla produktu, kas pašlaik ir pieejams tirgū.

 

Viegls ceļš uz ilgstošu veselīgu smaidu

DIAGNOZE
Implanti ir individuāli risinājumi zobu protezēšanā. Pirms katras ārstēšanas, Jūsu konkrētajā gadījumā, zobārsts rūpīgi pārbauda un nosaka labāko protezēšanas veidu. Zobārsta rekomendācijas balstās uz rentgena izmeklējumiem, Jūsu prasībām un vajadzībām. Lai veiksmīgi ievietotu implantu ir jābūt pietiekamam kaula daudzumam. Ja tas tā nav, tad kauls vispirms ir jāizveido.

 IMPLANTS

ZERAMEX® implantu sistēma sastāv no vairākām daļām: mākslīgā zoba sakne (implants), abatments un mākslīgais zobs (kronis/tilts/protēzes), kas vēlāk individuāli pēc pasūtījuma tiek izgatavots laboratorijā.

Implantācija
Zobārsts pielietojot vietējo anestēziju, sagatavo vietu žokļa kaulā un ievieto mākslīgo zoba sakni (implantu).

Dzīšana
Lai implants droši atrastos žokļa kaulā, to parasti nosedz ar smaganu, kas sadzīst dažu dienu laikā. Dzīšanas posms (kas aizņem no 3 līdz 6 mēnešiem) var atšķirties, to Jums pateiks zobārsts. Atkarībā no konkrētā gadījumā, zobārsts Jums piedāvās pagaidu restaurāciju. Citiem vārdiem sakot pagaidu risinājums tiek izgatvots no plastmasas, kas ļauj Jums smaidīt tieši pēc implantācijas.

Protezēšana
Ar nospieduma palīdzību kronis, tilts vai protēze tiek izgatavota laboratorijā. Pēc dzīšanas perioda Jūsu zobārsts vispirms ievieto abatmentu, kam seko pastāvīgā restaurācija (kronis vai tilts). Pie pilnas žokļa restaurācijas ievieto balsta abatmentus, kas vēlāk kalpo kā pamatne izņemamām protēzēm.

Kopšana
Mutes dobumam nepieciešama ikdienas aprūpe, kā arī regulāri jāapmeklē zobārsts. Jūsu zobārsts Jums sniegs ieteikumus un noderīgus padomus, ikdienas kopšanai pēc implantācijas.

RISKI
Viena vai vairāku implantu ievadīšana rada minimālu risku. Zobu implanti zobārstiem, kuri specializējas šajā procedūrā ir ierasta darba dienas kārtība. Jūsu zobārsts Jūs informēs par atsevišķām iespējām un riskiem.

Kosnultējieties ar savu personīgo zobārstu

Pirmais solis ceļā uz veselīgu un estētisku restaurāciju ir runāt ar savu zobārstu. Viņš  Jums varēs sniegt visaptverošu informāciju par bez-metāla risinājumiem. ZERAMEX® var izmantot tikai pieredzējuši zobārsti, ķirurgi un implantologi, kuri ir apmācīti izmantot keramikas restaurāciju.

 
Galvenais birojs
Dentalpoint AG Hohlstrasse 614
8048 Zurich, Switzerland
 
Eiropas filiāle
Dentalpoint Germany GmbH
Wallbrunnstrasse 24 79539
Lörrach, Germany
 
www.zeramex.com

 

Kontakti

Stabu iela 30/3,

Rīga, LV-1011, Latvija

Tālr: +371 67313048

Tālr: +371 67313046

M. t.: +371 29109047

E-pasts: info@neodent.lv

 
SIA “Neodent”
Reģ. nr.: 40103055469
A/S Luminor Bank, kods RIKOLV2X
konts: LV56RIKO0002010011660
vai 
A/S Swedbank, kods HABALV22
konts: LV87HABA0551023878687
 
 
 
       Zobārstniecības telpas un WC ir pieejamas cilvēkiem ar pārvietošanās grūtībām. Lai nodrošinātu ērtāku piekļuvi, piesakot zobārstniecības apmeklējumu, papildus informējiet par savām vajadzībām. Tālrunis: +371 67313048  vai +371 29109047
 

Darba laiki

Pirmdienās:   09:00 – 17:00
Otrdienās:      09:00 – 17:00
Trešdienās:    09:00 – 17:00
Ceturtdienās: 09:00 – 17:00
Piektdienās:   09:00 – 17:00
Sestdienās:    slēgts
Svētdienās:    slēgts

Sadarbības partneri

Dental ABC piedāvā mūs- dienīgas dentālās tehnoloģijas, fokusējoties uz zoba aizvietošanu ar itriju stiprinātu cirkonija oksīdu, kas, lai iegūtu estētisku un dabiski skaistuma efektu, mākslinieciski  pārklāts ar ICE keramikas masu.